Điện Biên Phủ

17 kwi 202018 kwi 2020

2 osoby dorosłe - 1 pokój

Znajdź tanie noclegi w mieście Điện Biên Phủ na stronie Skyscanner hotele! Przeszukaj oferty setek hoteli i odkryj najlepsze okazje.

Skyscanner hotele to szybka, prosta a w dodatku zupełnie bezpłatna wyszukiwarka. Szukaj i porównuj ceny noclegów w tanich hotelach, hostelach, pensjonatach, apartamentach i hotelach luksusowych, by znaleźć odpowiadającą Ci ofertę. Po odnalezieniu najlepszego zakwaterowania, przeniesiemy Cię bezpośrednio na stronę hotelu lub dostawcy usług hotelowych, by sfinalizować rezerwację. Skyscanner nie pobiera żadnych dodatkowych opłat, dzięki czemu możesz mieć pewność, że płacisz najniższą możliwą cenę.

Sprawdź wybrane przez nas poniżej popularne hotele w mieście Điện Biên Phủ lub skorzystaj z okna wyszukiwania powyżej. Wpisz daty swojej podróży a my znajdziemy dla Ciebie tanie noclegi.

Najlepiej oceniane hotele w: Điện Biên Phủ

od 96 zł

Pytania i odpowiedzi

Najtańszym miesiącem na pobyt jest Czerwiec; średnia cena noclegu to wówczas 52 zł. Najdroższy miesiąc na pobyt w: Điện Biên Phủ to Maj, ze średnią ceną 78 zł za dobę.
Średnia cena za nocleg w hotelu w miesiącu Kwiecień w zeszłym roku wynosiła 67 zł za dobę. To 4% więcej niż średnia cena za dobę w wysokości 65 zł w ciągu poprzednich 12 miesięcy.
W: Điện Biên Phủ przewidywana średnia temperatura w miesiącu Kwiecień to 25,3°C/77,5°F. Najcieplejszym miesiącem jest zazwyczaj Czerwiec, ze średnią temperaturą 32,9°C/91,2°F. Najchłodniejszy miesiąc to Styczeń, ze średnią temperaturą 14,1°C/57,4°F.
Lotnisko położone najbliżej: Điện Biên Phủ to Điện Biên Phủ (DIN) (1,97 km).

Zaplanuj podróż do: Wietnam