Turyn

16 kwi 202017 kwi 2020

2 osoby dorosłe - 1 pokój

Znajdź tanie noclegi w mieście Turyn na stronie Skyscanner hotele! Przeszukaj oferty setek hoteli i odkryj najlepsze okazje.

Skyscanner hotele to szybka, prosta a w dodatku zupełnie bezpłatna wyszukiwarka. Szukaj i porównuj ceny noclegów w tanich hotelach, hostelach, pensjonatach, apartamentach i hotelach luksusowych, by znaleźć odpowiadającą Ci ofertę. Po odnalezieniu najlepszego zakwaterowania, przeniesiemy Cię bezpośrednio na stronę hotelu lub dostawcy usług hotelowych, by sfinalizować rezerwację. Skyscanner nie pobiera żadnych dodatkowych opłat, dzięki czemu możesz mieć pewność, że płacisz najniższą możliwą cenę.

Sprawdź wybrane przez nas poniżej popularne hotele w mieście Turyn lub skorzystaj z okna wyszukiwania powyżej. Wpisz daty swojej podróży a my znajdziemy dla Ciebie tanie noclegi.

Najlepiej oceniane hotele w: Turyn

od 343 zł
od 473 zł
od 915 zł

Co podróżni mówią o mieście Turyn?

9,8
Maniacy historii
8,5
Miłośnicy sztuki
8,5
Smakosze
7,4
Podróżujące rodziny
7,1
Miłośnicy nocnego życia
Opinie użytkowników (74)
. Troy
. TroyMiravet
07.05.2016

Dodano do mojej listy przystojnych włoskich miast, do których możesz po prostu wracać - czy to dla architektury, jedzenia, czy po prostu chłonąc życie ulicy. Ale jedzenie jest prawdziwym punktem - nie sądzę, żebym kiedykolwiek jadł zły posiłek w Turynie.

U Aziz
U Aziz
31.10.2019

I went for 3 nights to Turin. I'd recommend the Egyptian museum. There wasn't a huge amount of things to do in Turin but you can walk around and enjoy the city. It was very safe. Everything seems to close at 3pm and reopen after 7pm. The food was different to the rest of Italy but still enjoyable.

Daniele Bertolini
Daniele Bertolini
30.08.2019

Storia e cultura in una sola città! E poi è a mezz'ora dalle Alpi. Una meraviglia!

Peter Koghee
Peter KogheeAmsterdam
13.05.2016

TORINO / TURIN A visit to Torino is the right choice for everyone. A perfect combination for wine, food and lovers of architecture. Also a great place to enjoy museums and the largest market in Italy. Indeed: Torino = Bellisima!

Pytania i odpowiedzi

Najtańszym miesiącem na pobyt jest Lipiec; średnia cena noclegu to wówczas 354 zł. Najdroższy miesiąc na pobyt w: Turyn to Październik, ze średnią ceną 520 zł za dobę.
Średnia cena za nocleg w hotelu w miesiącu Kwiecień w zeszłym roku wynosiła 374 zł za dobę. To 5% mniej niż średnia cena za dobę w wysokości 396 zł w ciągu poprzednich 12 miesięcy.
W: Turyn przewidywana średnia temperatura w miesiącu Kwiecień to 11,5°C/52,7°F. Najcieplejszym miesiącem jest zazwyczaj Lipiec, ze średnią temperaturą 28,2°C/82,8°F. Najchłodniejszy miesiąc to Styczeń, ze średnią temperaturą -2,4°C/27,7°F.
Lotnisko położone najbliżej: Turyn to Turyn (TRN) (14,76 km). Inne pobliskie lotniska to: Cuneo-Levaldigi (58,62 km)

Zaplanuj podróż do: Włochy