Katania

26 kwi 201927 kwi 2019

2 gości - 1 pokój

Znajdź tanie noclegi w mieście Katania na stronie Skyscanner hotele! Przeszukaj oferty setek hoteli i odkryj najlepsze okazje.

Skyscanner hotele to szybka, prosta a w dodatku zupełnie bezpłatna wyszukiwarka. Szukaj i porównuj ceny noclegów w tanich hotelach, hostelach, pensjonatach, apartamentach i hotelach luksusowych, by znaleźć odpowiadającą Ci ofertę. Po odnalezieniu najlepszego zakwaterowania, przeniesiemy Cię bezpośrednio na stronę hotelu lub dostawcy usług hotelowych, by sfinalizować rezerwację. Skyscanner nie pobiera żadnych dodatkowych opłat, dzięki czemu możesz mieć pewność, że płacisz najniższą możliwą cenę.

Sprawdź wybrane przez nas poniżej popularne hotele w mieście Katania lub skorzystaj z okna wyszukiwania powyżej. Wpisz daty swojej podróży a my znajdziemy dla Ciebie tanie noclegi.

Najlepiej oceniane hotele w: Katania

od 283 zł
od 418 zł
od 1 139 zł

Co podróżni mówią o mieście Katania?

9,8
Maniacy historii
9,3
Smakosze
8,2
Miłośnicy sztuki
7,2
Podróżujące rodziny
6,7
Miłośnicy nocnego życia
Opinie użytkowników (51)
Anne Lowrey
Anne LowreySan Francisco
25.04.2019

Nie można mówić o pięknych barokowych miastach Val di Noto, nie wspominając o Katanii! Chociaż dla wielu jest to miasto na Sycylię, ma swój własny, wspaniały udział w wspaniałej architekturze i jest warte minimum kilkudniowej wizyty.

Adriana P
Adriana P
17.03.2019

The most beautiful one was on Etna ..... it's great !!! it's worth it at least once to see ..

Veruska Anconitano
Veruska AnconitanoDublin
02.11.2018

By plane you can get to Catania, to which you dedicate at least a couple of days before leaving.

GianCi
GianCiMagliano Sabina
24.07.2017

The historic center of Catania has been declared by UNESCO as a World Heritage Site and if you were in Sicily, take a trip to Catania, to discover at least the beauty of this historic center, of the Baroque on its palaces and churches, to then indulge yourself excellent ricotta pastries in the bars, a granita, a fish-based dinner, sea bass? Sole? Lobster? What you prefer. Average low costs, hotels and restaurants for all budgets, not to be missed in Piazza del duomo, the water in linzolu of the Amenano fountain.

Pytania i odpowiedzi

Najtańszym miesiącem na pobyt jest Listopad; średnia cena noclegu to wówczas 199 zł. Najdroższy miesiąc na pobyt w: Katania to Sierpień, ze średnią ceną 328 zł za dobę.
Średnia cena za nocleg w hotelu w miesiącu Kwiecień w zeszłym roku wynosiła 264 zł za dobę. To 3% więcej niż średnia cena za dobę w wysokości 256 zł w ciągu poprzednich 12 miesięcy.
W: Katania przewidywana średnia temperatura w miesiącu Kwiecień to 14,8°C/58,6°F. Najcieplejszym miesiącem jest zazwyczaj Sierpień, ze średnią temperaturą 32,6°C/90,7°F. Najchłodniejszy miesiąc to Luty, ze średnią temperaturą 5,0°C/41,0°F.
Lotnisko położone najbliżej: Katania to Katania (CTA) (4,60 km). Inne pobliskie lotniska to: Comiso (70,98 km)

Zaplanuj podróż do: Włochy