Katania

13 kwi 202014 kwi 2020

2 osoby dorosłe - 1 pokój

Znajdź tanie noclegi w mieście Katania na stronie Skyscanner hotele! Przeszukaj oferty setek hoteli i odkryj najlepsze okazje.

Skyscanner hotele to szybka, prosta a w dodatku zupełnie bezpłatna wyszukiwarka. Szukaj i porównuj ceny noclegów w tanich hotelach, hostelach, pensjonatach, apartamentach i hotelach luksusowych, by znaleźć odpowiadającą Ci ofertę. Po odnalezieniu najlepszego zakwaterowania, przeniesiemy Cię bezpośrednio na stronę hotelu lub dostawcy usług hotelowych, by sfinalizować rezerwację. Skyscanner nie pobiera żadnych dodatkowych opłat, dzięki czemu możesz mieć pewność, że płacisz najniższą możliwą cenę.

Sprawdź wybrane przez nas poniżej popularne hotele w mieście Katania lub skorzystaj z okna wyszukiwania powyżej. Wpisz daty swojej podróży a my znajdziemy dla Ciebie tanie noclegi.

Najlepiej oceniane hotele w: Katania

od 284 zł
od 406 zł
od 539 zł

Co podróżni mówią o mieście Katania?

9,8
Maniacy historii
9,2
Smakosze
7,5
Miłośnicy sztuki
7,4
Podróżujące rodziny
7,1
Miłośnicy nocnego życia
Opinie użytkowników (81)
Anne Lowrey
Anne LowreySan Francisco
25.04.2019

Nie można mówić o pięknych barokowych miastach Val di Noto, nie wspominając o Katanii! Chociaż dla wielu jest to miasto na Sycylię, ma swój własny, wspaniały udział w wspaniałej architekturze i jest warte minimum kilkudniowej wizyty.

Adriana P
Adriana P
17.03.2019

Najpiękniejsza była na Etnie ..... jest super !!! warto przynajmniej raz zobaczyć ..

Veruska Anconitano
Veruska AnconitanoDublin
02.11.2018

Samolotem można dostać się do Katanii, której poświęcasz przynajmniej kilka dni przed wyjazdem.

GianCi
GianCiMagliano Sabina
24.07.2017

Historyczne centrum Katanii zostało wpisane przez UNESCO na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, a jeśli byłeś na Sycylii, wybierz się na wycieczkę do Katanii, aby odkryć przynajmniej piękno tego historycznego centrum, baroku na jego pałacach i kościołach, do tego czasu rozkoszować się doskonałymi wypiekami ricotta w barach, granitą, obiadem na bazie ryb, okonia morskiego? Podeszwa? Homar? Co wolisz. Średnie niskie koszty, hotele i restauracje dla wszystkich budżetów, których nie można pominąć na Piazza del Duomo, wodzie w linzolu fontanny Amenano.

Pytania i odpowiedzi

Najtańszym miesiącem na pobyt jest Styczeń; średnia cena noclegu to wówczas 229 zł. Najdroższy miesiąc na pobyt w: Katania to Sierpień, ze średnią ceną 385 zł za dobę.
Średnia cena za nocleg w hotelu w miesiącu Kwiecień w zeszłym roku wynosiła 271 zł za dobę. To 4% mniej niż średnia cena za dobę w wysokości 284 zł w ciągu poprzednich 12 miesięcy.
W: Katania przewidywana średnia temperatura w miesiącu Kwiecień to 14,8°C/58,6°F. Najcieplejszym miesiącem jest zazwyczaj Sierpień, ze średnią temperaturą 32,6°C/90,7°F. Najchłodniejszy miesiąc to Luty, ze średnią temperaturą 5,0°C/41,0°F.
Lotnisko położone najbliżej: Katania to Katania (CTA) (4,60 km). Inne pobliskie lotniska to: Comiso (70,98 km)

Zaplanuj podróż do: Włochy