Znajdź tanie noclegi w mieście Antiochia na stronie Skyscanner hotele! Przeszukaj oferty setek hoteli i odkryj najlepsze okazje.

Skyscanner hotele to szybka, prosta a w dodatku zupełnie bezpłatna wyszukiwarka. Szukaj i porównuj ceny noclegów w tanich hotelach, hostelach, pensjonatach, apartamentach i hotelach luksusowych, by znaleźć odpowiadającą Ci ofertę. Po odnalezieniu najlepszego zakwaterowania, przeniesiemy Cię bezpośrednio na stronę hotelu lub dostawcy usług hotelowych, by sfinalizować rezerwację. Skyscanner nie pobiera żadnych dodatkowych opłat, dzięki czemu możesz mieć pewność, że płacisz najniższą możliwą cenę.

Sprawdź wybrane przez nas poniżej popularne hotele w mieście Antiochia lub skorzystaj z okna wyszukiwania powyżej. Wpisz daty swojej podróży a my znajdziemy dla Ciebie tanie noclegi.

Najlepiej oceniane hotele w: Antiochia

od 142 zł
od 268 zł
od 290 zł

Co podróżni mówią o mieście Antiochia?

9,8
Backpackers
9,8
Smakosze
9,8
Maniacy historii
Opinie użytkowników (6)
Kemal Ateş
Kemal AteşAnkara
06.01.2017

Küçük yaşta gittim ve dayımlar şehirde ki tek apartmanda oturuyordu. Dörtyol ve ceyhan botaş'ın plajı harikaydı. Ceylan ve Baykuş bile vardı botaş bahçesinde.

Antakyalı Seyyah hataylı
Antakyalı Seyyah hataylı
18.12.2018

çok güzel tarih doğa ve yemekler....

Berk Mutlu
Berk MutluAntalya
06.01.2017

My hometown :)

Alperen Aybar
Alperen AybarIzmir
03.05.2011

Pytania i odpowiedzi

Najtańszym miesiącem na pobyt jest Grudzień; średnia cena noclegu to wówczas 142 zł. Najdroższy miesiąc na pobyt w: Antiochia to Luty, ze średnią ceną 201 zł za dobę.
Średnia cena za nocleg w hotelu w miesiącu Maj w zeszłym roku wynosiła 177 zł za dobę. To 2% więcej niż średnia cena za dobę w wysokości 173 zł w ciągu poprzednich 12 miesięcy.
W: Antiochia przewidywana średnia temperatura w miesiącu Maj to 21,2°C/70,1°F. Najcieplejszym miesiącem jest zazwyczaj Sierpień, ze średnią temperaturą 34,7°C/94,5°F. Najchłodniejszy miesiąc to Styczeń, ze średnią temperaturą 3,6°C/38,5°F.
Lotnisko położone najbliżej: Antiochia to Antiochia (HTY) (21,11 km).

Zaplanuj podróż do: Turcja