Maasai Mara

29 lut 20201 mar 2020

2 osoby dorosłe - 1 pokój

Znajdź tanie noclegi w mieście Maasai Mara na stronie Skyscanner hotele! Przeszukaj oferty setek hoteli i odkryj najlepsze okazje.

Skyscanner hotele to szybka, prosta a w dodatku zupełnie bezpłatna wyszukiwarka. Szukaj i porównuj ceny noclegów w tanich hotelach, hostelach, pensjonatach, apartamentach i hotelach luksusowych, by znaleźć odpowiadającą Ci ofertę. Po odnalezieniu najlepszego zakwaterowania, przeniesiemy Cię bezpośrednio na stronę hotelu lub dostawcy usług hotelowych, by sfinalizować rezerwację. Skyscanner nie pobiera żadnych dodatkowych opłat, dzięki czemu możesz mieć pewność, że płacisz najniższą możliwą cenę.

Sprawdź wybrane przez nas poniżej popularne hotele w mieście Maasai Mara lub skorzystaj z okna wyszukiwania powyżej. Wpisz daty swojej podróży a my znajdziemy dla Ciebie tanie noclegi.

Najlepiej oceniane hotele w: Maasai Mara

od 1 748 zł

Pytania i odpowiedzi

Najtańszym miesiącem na pobyt jest Kwiecień; średnia cena noclegu to wówczas 204 zł. Najdroższy miesiąc na pobyt w: Maasai Mara to Październik, ze średnią ceną 1 750 zł za dobę.
Średnia cena za nocleg w hotelu w miesiącu Luty w zeszłym roku wynosiła 555 zł za dobę. To 50% mniej niż średnia cena za dobę w wysokości 837 zł w ciągu poprzednich 12 miesięcy.
Lotnisko położone najbliżej: Maasai Mara to Angama Mara (ANA) (51,58 km). Inne pobliskie lotniska to: Mara Lodges (52,18 km) Kichwa Tembo (58,74 km) Musiara (60,89 km) Olkiombo (63,07 km)

Zaplanuj podróż do: Tanzania