Kaosiung

29 lut 20201 mar 2020

2 osoby dorosłe - 1 pokój

Znajdź tanie noclegi w mieście Kaosiung na stronie Skyscanner hotele! Przeszukaj oferty setek hoteli i odkryj najlepsze okazje.

Skyscanner hotele to szybka, prosta a w dodatku zupełnie bezpłatna wyszukiwarka. Szukaj i porównuj ceny noclegów w tanich hotelach, hostelach, pensjonatach, apartamentach i hotelach luksusowych, by znaleźć odpowiadającą Ci ofertę. Po odnalezieniu najlepszego zakwaterowania, przeniesiemy Cię bezpośrednio na stronę hotelu lub dostawcy usług hotelowych, by sfinalizować rezerwację. Skyscanner nie pobiera żadnych dodatkowych opłat, dzięki czemu możesz mieć pewność, że płacisz najniższą możliwą cenę.

Sprawdź wybrane przez nas poniżej popularne hotele w mieście Kaosiung lub skorzystaj z okna wyszukiwania powyżej. Wpisz daty swojej podróży a my znajdziemy dla Ciebie tanie noclegi.

Najlepiej oceniane hotele w: Kaosiung

od 238 zł
od 325 zł
od 461 zł

Pytania i odpowiedzi

Najtańszym miesiącem na pobyt jest Sierpień; średnia cena noclegu to wówczas 195 zł. Najdroższy miesiąc na pobyt w: Kaosiung to Grudzień, ze średnią ceną 564 zł za dobę.
Średnia cena za nocleg w hotelu w miesiącu Luty w zeszłym roku wynosiła 205 zł za dobę. To 20% mniej niż średnia cena za dobę w wysokości 248 zł w ciągu poprzednich 12 miesięcy.
W: Kaosiung przewidywana średnia temperatura w miesiącu Luty to 20,4°C/68,7°F. Najcieplejszym miesiącem jest zazwyczaj Lipiec, ze średnią temperaturą 32,3°C/90,1°F. Najchłodniejszy miesiąc to Styczeń, ze średnią temperaturą 15,2°C/59,4°F.
Lotnisko położone najbliżej: Kaosiung to Kaosiung (KHH) (7,13 km). Inne pobliskie lotniska to: Pingtung (17,66 km) Tajnan (37,66 km)

Zaplanuj podróż do: Tajwan