Pathum Thani

21 maj 201922 maj 2019

2 gości - 1 pokój

Znajdź tanie noclegi w mieście Pathum Thani na stronie Skyscanner hotele! Przeszukaj oferty setek hoteli i odkryj najlepsze okazje.

Skyscanner hotele to szybka, prosta a w dodatku zupełnie bezpłatna wyszukiwarka. Szukaj i porównuj ceny noclegów w tanich hotelach, hostelach, pensjonatach, apartamentach i hotelach luksusowych, by znaleźć odpowiadającą Ci ofertę. Po odnalezieniu najlepszego zakwaterowania, przeniesiemy Cię bezpośrednio na stronę hotelu lub dostawcy usług hotelowych, by sfinalizować rezerwację. Skyscanner nie pobiera żadnych dodatkowych opłat, dzięki czemu możesz mieć pewność, że płacisz najniższą możliwą cenę.

Sprawdź wybrane przez nas poniżej popularne hotele w mieście Pathum Thani lub skorzystaj z okna wyszukiwania powyżej. Wpisz daty swojej podróży a my znajdziemy dla Ciebie tanie noclegi.

Najlepiej oceniane hotele w: Pathum Thani

od 238 zł
od 458 zł

Pytania i odpowiedzi

Najtańszym miesiącem na pobyt jest Grudzień; średnia cena noclegu to wówczas 98 zł. Najdroższy miesiąc na pobyt w: Pathum Thani to Marzec, ze średnią ceną 118 zł za dobę.
Średnia cena za nocleg w hotelu w miesiącu Maj w zeszłym roku wynosiła 103 zł za dobę. To 5% mniej niż średnia cena za dobę w wysokości 109 zł w ciągu poprzednich 12 miesięcy.
Lotnisko położone najbliżej: Pathum Thani to Bangkok Don Meung (DMK) (14,52 km). Inne pobliskie lotniska to: Bangkok Suvarnabhumi (42,85 km)

Zaplanuj podróż do: Tajlandia