Östersund

1 lut 20202 lut 2020

2 osoby dorosłe - 1 pokój

Znajdź tanie noclegi w mieście Östersund na stronie Skyscanner hotele! Przeszukaj oferty setek hoteli i odkryj najlepsze okazje.

Skyscanner hotele to szybka, prosta a w dodatku zupełnie bezpłatna wyszukiwarka. Szukaj i porównuj ceny noclegów w tanich hotelach, hostelach, pensjonatach, apartamentach i hotelach luksusowych, by znaleźć odpowiadającą Ci ofertę. Po odnalezieniu najlepszego zakwaterowania, przeniesiemy Cię bezpośrednio na stronę hotelu lub dostawcy usług hotelowych, by sfinalizować rezerwację. Skyscanner nie pobiera żadnych dodatkowych opłat, dzięki czemu możesz mieć pewność, że płacisz najniższą możliwą cenę.

Sprawdź wybrane przez nas poniżej popularne hotele w mieście Östersund lub skorzystaj z okna wyszukiwania powyżej. Wpisz daty swojej podróży a my znajdziemy dla Ciebie tanie noclegi.

Najlepiej oceniane hotele w: Östersund

od 473 zł
od 559 zł

Pytania i odpowiedzi

Najtańszym miesiącem na pobyt jest Wrzesień; średnia cena noclegu to wówczas 307 zł. Najdroższy miesiąc na pobyt w: Östersund to Luty, ze średnią ceną 493 zł za dobę.
Średnia cena noclegu w hotelu w miesiącu Styczeń w zeszłym roku wynosiła 403 zł. To tyle samo, co średnia cena za dobę w ciągu poprzednich 12 miesięcy.
W: Östersund przewidywana średnia temperatura w miesiącu Styczeń to -6,3°C/20,7°F. Najcieplejszym miesiącem jest zazwyczaj Lipiec, ze średnią temperaturą 17,8°C/64,0°F. Najchłodniejszy miesiąc to Styczeń, ze średnią temperaturą -9,0°C/15,8°F.
Lotnisko położone najbliżej: Östersund to Östersund (OSD) (7,65 km).

Zaplanuj podróż do: Szwecja