Linköping

28 sie 201929 sie 2019

2 gości - 1 pokój

Znajdź tanie noclegi w mieście Linköping na stronie Skyscanner hotele! Przeszukaj oferty setek hoteli i odkryj najlepsze okazje.

Skyscanner hotele to szybka, prosta a w dodatku zupełnie bezpłatna wyszukiwarka. Szukaj i porównuj ceny noclegów w tanich hotelach, hostelach, pensjonatach, apartamentach i hotelach luksusowych, by znaleźć odpowiadającą Ci ofertę. Po odnalezieniu najlepszego zakwaterowania, przeniesiemy Cię bezpośrednio na stronę hotelu lub dostawcy usług hotelowych, by sfinalizować rezerwację. Skyscanner nie pobiera żadnych dodatkowych opłat, dzięki czemu możesz mieć pewność, że płacisz najniższą możliwą cenę.

Sprawdź wybrane przez nas poniżej popularne hotele w mieście Linköping lub skorzystaj z okna wyszukiwania powyżej. Wpisz daty swojej podróży a my znajdziemy dla Ciebie tanie noclegi.

Najlepiej oceniane hotele w: Linköping

od 95 zł
od 113 zł

Pytania i odpowiedzi

Najtańszym miesiącem na pobyt jest Grudzień; średnia cena noclegu to wówczas 344 zł. Najdroższy miesiąc na pobyt w: Linköping to Kwiecień, ze średnią ceną 449 zł za dobę.
Średnia cena za nocleg w hotelu w miesiącu Sierpień w zeszłym roku wynosiła 402 zł za dobę. To 1% więcej niż średnia cena za dobę w wysokości 396 zł w ciągu poprzednich 12 miesięcy.
W: Linköping przewidywana średnia temperatura w miesiącu Sierpień to 16,5°C/61,7°F. Najcieplejszym miesiącem jest zazwyczaj Lipiec, ze średnią temperaturą 21,1°C/70,0°F. Najchłodniejszy miesiąc to Luty, ze średnią temperaturą -4,4°C/24,1°F.
Lotnisko położone najbliżej: Linköping to Linköping City (LPI) (3,48 km). Inne pobliskie lotniska to: Norrköping Kungsängen (41,26 km)

Zaplanuj podróż do: Szwecja