Nowy Orlean

5 kwi 20206 kwi 2020

2 osoby dorosłe - 1 pokój

Nowy Orlean to miasto, któremu rytm nadaje nocne życie Dzielnicy Francuskiej, jazz oraz potęga żywiołów. Nawiedzone przez huragan, pełne pięknych konstrukcji mostowych, parad, a także… pysznych pączków. Zwane często Big Easy, które to miano doskonale oddaje mentalność mieszkańców.

Noclegi w Nowym Orleanie - gdzie warto się zatrzymać?

French Quarter – Dzielnica Francuska

Dzielnica Francuska to jedna z najstarszych i najbardziej urokliwych dzielnic Nowego Orleanu, położona tuż nad brzegiem rzeki Mississippi. O jej głównej arterii – Bourbon Street - śpiewał nawet Sting w utworze „Moon over Bourbon Street”. Na czym polega jej wyjątkowość? Bourbon Street słynie przede wszystkim z życia nocnego i licznie występujących tu klubów nocnych, zapewniających rozrywkę zarówno mieszkańcom, jak i turystom z całego świata. Jednak w Dzielnicy Francuskiej życie toczy się również i za dnia. Wtedy to warto odwiedzić Royal Sonesta Hotel, który zachwyca kolekcją liczącą kilka tysięcy dzieł sztuki. Cudowne warunki do relaksu zapewnia park Jackson Square, do ruchu – kompleks sportowy Louisiana Superdome, a do odrobiny hazardu kasyno Harry’s. W dzielnicy French Quarter z pewnością uwiedzie nas przede wszystkim architektura. Piękne kamienice z kolorowymi i charakterystycznymi balkonami pochodzą z okresu panowania francuskiego i hiszpańskiego, zachwycając do dziś.

Dzielnica Francuska będzie doskonałym wyborem dla osób, które chciałyby zakosztować prawdziwego życia Nowego Orleanu. Smaków, muzyki, nocnego życia. To doskonałe miejsce dla turystów w każdym wieku. Tutejsza baza hotelowa skupia się na obiektach o statusie 3 oraz 4 gwiazdek, oferując nieco tańszy nocleg w zajazdach czy obiektach typu bed&breakfast.

Garden District

Garden District, dzielnica ogrodów, położona jest nieopodal Dzielnicy Francuskiej. Dzięki temu zapewniając bliskość atrakcji, pozostaje jednocześnie nieco na uboczu, gwarantując swoim gościom odpoczynek w komfortowych i spokojnych warunkach. Tutejsze hotele często położone są w

pięknych ogrodach pełnych soczystej zieleni, posiadając nierzadko urokliwe dziedzińce, przy których śniadanie smakuje jak nigdy przedtem. Wybierając atrakcje warto zdecydować się na wizytę w teatrze Saenger Theatre, na stadionie Superdome lub w Muzeum II Wojny Światowej. To, co jednak jest niezwykle charakterystyczne dla dzielnicy to Mardi Gras, czyli ostatni dzień karnawału pełen kolorowych ulicznych imprez. Tu zaczyna się główna parada! Warto odszukać Mardi Gras World.

Garden District zapewni komfort i prawdziwy relaks w otoczeniu bujnej zielni. Jego entuzjaści mogą zdecydować się na nocleg w hotelach 3- oraz 4-gwiazdkowych, a backpackerzy z chęcią skorzystają z noclegu w hostelu lub pensjonacie.

Najlepiej oceniane hotele w: Nowy Orlean

od 527 zł
od 588 zł
od 958 zł

Co podróżni mówią o mieście Nowy Orlean?

9,8
Smakosze
9,2
Miłośnicy nocnego życia
8,4
Maniacy historii
6,9
Miłośnicy sztuki
6,7
Miłośnicy przygód
Opinie użytkowników (581)
Kory Erschen
Kory ErschenNowy Orlean
08.01.2017

Dzięki pozycjonowanie stron kurs mogłam efektywnie wypromować swoją działalność i rozwinąć swoją firmę. Warto przykuć uwagę nie tylko na jakość, jakkolwiek także na obszerny wachlarz usług, dzięki którym możemy przedsięwziąć zbiorcze działania marketingowe naszej korporacje.

Natalia Melendez
Natalia Melendez
11.06.2019

Uwielbiam Nowy Orlean! Idealne na weekendowy wypad lub nawet tygodniową wycieczkę! Tak zabawnie

Kaitlyn Morris
Kaitlyn MorrisNowy Orlean
04.06.2018

Nowy Orlean to DOM! Nie ma innego takiego miejsca na świecie. Nie możesz się pomylić z żadnym posiłkiem. Najlepszą rzeczą w Nowym Orleanie jest to, że gdy jesteś w centrum miasta, wszystko jest w tak bliskiej odległości, że możesz naprawdę po prostu chodzić wszędzie. W tym mieście jest tyle historii i kultury, że można to poczuć.

Anna B
Anna B
01.02.2020

Fue un viaje increíble, recomiendo 100% perderse por El Barrio francés y probar la comida local.

Pytania i odpowiedzi

Najtańszym miesiącem na pobyt jest Listopad; średnia cena noclegu to wówczas 740 zł. Najdroższy miesiąc na pobyt w: Nowy Orlean to Styczeń, ze średnią ceną 1 379 zł za dobę.
Średnia cena za nocleg w hotelu w miesiącu Marzec w zeszłym roku wynosiła 893 zł za dobę. To 9% mniej niż średnia cena za dobę w wysokości 977 zł w ciągu poprzednich 12 miesięcy.
W: Nowy Orlean przewidywana średnia temperatura w miesiącu Marzec to 17,2°C/62,9°F. Najcieplejszym miesiącem jest zazwyczaj Sierpień, ze średnią temperaturą 33,3°C/91,9°F. Najchłodniejszy miesiąc to Styczeń, ze średnią temperaturą 7,2°C/45,0°F.
Lotnisko położone najbliżej: Nowy Orlean to Belle Chasse (BCS) (7,11 km). Inne pobliskie lotniska to: New Orleans Lakefront (10,74 km) New Orleans Louis Armstrong (17,89 km)

Zaplanuj podróż do: Stany Zjednoczone