Pietropawłowsk Kamczacki

22 gru 201923 gru 2019

2 osoby dorosłe - 1 pokój

Znajdź tanie noclegi w mieście Pietropawłowsk Kamczacki na stronie Skyscanner hotele! Przeszukaj oferty setek hoteli i odkryj najlepsze okazje.

Skyscanner hotele to szybka, prosta a w dodatku zupełnie bezpłatna wyszukiwarka. Szukaj i porównuj ceny noclegów w tanich hotelach, hostelach, pensjonatach, apartamentach i hotelach luksusowych, by znaleźć odpowiadającą Ci ofertę. Po odnalezieniu najlepszego zakwaterowania, przeniesiemy Cię bezpośrednio na stronę hotelu lub dostawcy usług hotelowych, by sfinalizować rezerwację. Skyscanner nie pobiera żadnych dodatkowych opłat, dzięki czemu możesz mieć pewność, że płacisz najniższą możliwą cenę.

Sprawdź wybrane przez nas poniżej popularne hotele w mieście Pietropawłowsk Kamczacki lub skorzystaj z okna wyszukiwania powyżej. Wpisz daty swojej podróży a my znajdziemy dla Ciebie tanie noclegi.

Najlepiej oceniane hotele w: Pietropawłowsk Kamczacki

od 317 zł
od 814 zł

Pytania i odpowiedzi

Najtańszym miesiącem na pobyt jest Grudzień; średnia cena noclegu to wówczas 179 zł. Najdroższy miesiąc na pobyt w: Pietropawłowsk Kamczacki to Listopad, ze średnią ceną 307 zł za dobę.
Średnia cena za nocleg w hotelu w miesiącu Grudzień w zeszłym roku wynosiła 179 zł za dobę. To 12% mniej niż średnia cena za dobę w wysokości 202 zł w ciągu poprzednich 12 miesięcy.
Lotnisko położone najbliżej: Pietropawłowsk Kamczacki to Petropawłowsk Kamczacki (PKC) (21,32 km).

Zaplanuj podróż do: Rosja

W mieście lub w pobliżu miasta Pietropawłowsk Kamczacki