Porto Santo

14 kwi 202015 kwi 2020

2 osoby dorosłe - 1 pokój

Znajdź tanie noclegi w mieście Porto Santo na stronie Skyscanner hotele! Przeszukaj oferty setek hoteli i odkryj najlepsze okazje.

Skyscanner hotele to szybka, prosta a w dodatku zupełnie bezpłatna wyszukiwarka. Szukaj i porównuj ceny noclegów w tanich hotelach, hostelach, pensjonatach, apartamentach i hotelach luksusowych, by znaleźć odpowiadającą Ci ofertę. Po odnalezieniu najlepszego zakwaterowania, przeniesiemy Cię bezpośrednio na stronę hotelu lub dostawcy usług hotelowych, by sfinalizować rezerwację. Skyscanner nie pobiera żadnych dodatkowych opłat, dzięki czemu możesz mieć pewność, że płacisz najniższą możliwą cenę.

Sprawdź wybrane przez nas poniżej popularne hotele w mieście Porto Santo lub skorzystaj z okna wyszukiwania powyżej. Wpisz daty swojej podróży a my znajdziemy dla Ciebie tanie noclegi.

Najlepiej oceniane hotele w: Porto Santo

od 244 zł
od 301 zł
od 525 zł

Pytania i odpowiedzi

Najtańszym miesiącem na pobyt jest Marzec; średnia cena noclegu to wówczas 333 zł. Najdroższy miesiąc na pobyt w: Porto Santo to Sierpień, ze średnią ceną 551 zł za dobę.
Średnia cena za nocleg w hotelu w miesiącu Kwiecień w zeszłym roku wynosiła 395 zł za dobę. To 2% mniej niż średnia cena za dobę w wysokości 404 zł w ciągu poprzednich 12 miesięcy.
Lotnisko położone najbliżej: Porto Santo to Porto Santo (PXO) (1,65 km). Inne pobliskie lotniska to: Madera (58,12 km)

Zaplanuj podróż do: Portugalia