Znajdź tanie noclegi w mieście Gliwice na stronie Skyscanner hotele! Przeszukaj oferty setek hoteli i odkryj najlepsze okazje.

Skyscanner hotele to szybka, prosta a w dodatku zupełnie bezpłatna wyszukiwarka. Szukaj i porównuj ceny noclegów w tanich hotelach, hostelach, pensjonatach, apartamentach i hotelach luksusowych, by znaleźć odpowiadającą Ci ofertę. Po odnalezieniu najlepszego zakwaterowania, przeniesiemy Cię bezpośrednio na stronę hotelu lub dostawcy usług hotelowych, by sfinalizować rezerwację. Skyscanner nie pobiera żadnych dodatkowych opłat, dzięki czemu możesz mieć pewność, że płacisz najniższą możliwą cenę.

Sprawdź wybrane przez nas poniżej popularne hotele w mieście Gliwice lub skorzystaj z okna wyszukiwania powyżej. Wpisz daty swojej podróży a my znajdziemy dla Ciebie tanie noclegi.

Najlepiej oceniane hotele w: Gliwice

od 196 zł
od 225 zł

Pytania i odpowiedzi

Najtańszym miesiącem na pobyt jest Styczeń; średnia cena noclegu to wówczas 137 zł. Najdroższy miesiąc na pobyt w: Gliwice to Grudzień, ze średnią ceną 191 zł za dobę.
Średnia cena za nocleg w hotelu w miesiącu Maj w zeszłym roku wynosiła 167 zł za dobę. To 4% więcej niż średnia cena za dobę w wysokości 161 zł w ciągu poprzednich 12 miesięcy.
W: Gliwice przewidywana średnia temperatura w miesiącu Maj to 13,8°C/56,8°F. Najcieplejszym miesiącem jest zazwyczaj Lipiec, ze średnią temperaturą 24,3°C/75,7°F. Najchłodniejszy miesiąc to Styczeń, ze średnią temperaturą -3,8°C/25,2°F.
Lotnisko położone najbliżej: Gliwice to Katowice (KTW) (35,19 km).

Zaplanuj podróż do: Polska