Gwadar

26 maj 201927 maj 2019

2 gości - 1 pokój

Znajdź tanie noclegi w mieście Gwadar na stronie Skyscanner hotele! Przeszukaj oferty setek hoteli i odkryj najlepsze okazje.

Skyscanner hotele to szybka, prosta a w dodatku zupełnie bezpłatna wyszukiwarka. Szukaj i porównuj ceny noclegów w tanich hotelach, hostelach, pensjonatach, apartamentach i hotelach luksusowych, by znaleźć odpowiadającą Ci ofertę. Po odnalezieniu najlepszego zakwaterowania, przeniesiemy Cię bezpośrednio na stronę hotelu lub dostawcy usług hotelowych, by sfinalizować rezerwację. Skyscanner nie pobiera żadnych dodatkowych opłat, dzięki czemu możesz mieć pewność, że płacisz najniższą możliwą cenę.

Sprawdź wybrane przez nas poniżej popularne hotele w mieście Gwadar lub skorzystaj z okna wyszukiwania powyżej. Wpisz daty swojej podróży a my znajdziemy dla Ciebie tanie noclegi.

Najlepiej oceniane hotele w: Gwadar

od 153 zł

Pytania i odpowiedzi

Najtańszym miesiącem na pobyt jest Luty; średnia cena noclegu to wówczas 243 zł. Najdroższy miesiąc na pobyt w: Gwadar to Maj, ze średnią ceną 667 zł za dobę.
Średnia cena za nocleg w hotelu w miesiącu Maj w zeszłym roku wynosiła 618 zł za dobę. To 34% więcej niż średnia cena za dobę w wysokości 405 zł w ciągu poprzednich 12 miesięcy.
W: Gwadar przewidywana średnia temperatura w miesiącu Maj to 27,9°C/82,2°F. Najcieplejszym miesiącem jest zazwyczaj Czerwiec, ze średnią temperaturą 33,5°C/92,3°F. Najchłodniejszy miesiąc to Styczeń, ze średnią temperaturą 13,4°C/56,1°F.
Lotnisko położone najbliżej: Gwadar to Gwadar (GWD) (11,70 km).

Zaplanuj podróż do: Pakistan

W mieście lub w pobliżu miasta Gwadar