Alta

18 gru 201919 gru 2019

2 osoby dorosłe - 1 pokój

Znajdź tanie noclegi w mieście Alta na stronie Skyscanner hotele! Przeszukaj oferty setek hoteli i odkryj najlepsze okazje.

Skyscanner hotele to szybka, prosta a w dodatku zupełnie bezpłatna wyszukiwarka. Szukaj i porównuj ceny noclegów w tanich hotelach, hostelach, pensjonatach, apartamentach i hotelach luksusowych, by znaleźć odpowiadającą Ci ofertę. Po odnalezieniu najlepszego zakwaterowania, przeniesiemy Cię bezpośrednio na stronę hotelu lub dostawcy usług hotelowych, by sfinalizować rezerwację. Skyscanner nie pobiera żadnych dodatkowych opłat, dzięki czemu możesz mieć pewność, że płacisz najniższą możliwą cenę.

Sprawdź wybrane przez nas poniżej popularne hotele w mieście Alta lub skorzystaj z okna wyszukiwania powyżej. Wpisz daty swojej podróży a my znajdziemy dla Ciebie tanie noclegi.

Najlepiej oceniane hotele w: Alta

od 478 zł

Pytania i odpowiedzi

Najtańszym miesiącem na pobyt jest Wrzesień; średnia cena noclegu to wówczas 544 zł. Najdroższy miesiąc na pobyt w: Alta to Sierpień, ze średnią ceną 600 zł za dobę.
Średnia cena noclegu w hotelu w miesiącu Grudzień w zeszłym roku wynosiła 580 zł. To tyle samo, co średnia cena za dobę w ciągu poprzednich 12 miesięcy.
W: Alta przewidywana średnia temperatura w miesiącu Grudzień to -5,8°C/21,5°F. Najcieplejszym miesiącem jest zazwyczaj Lipiec, ze średnią temperaturą 17,1°C/62,8°F. Najchłodniejszy miesiąc to Styczeń, ze średnią temperaturą -11,8°C/10,8°F.
Lotnisko położone najbliżej: Alta to Alta (ALF) (3,35 km). Inne pobliskie lotniska to: Lakselv (65,60 km) Hasvik (69,62 km)

Zaplanuj podróż do: Norwegia

W mieście lub w pobliżu miasta Alta