Hamburg

28 sie 201929 sie 2019

2 gości - 1 pokój

Znajdź tanie noclegi w mieście Hamburg na stronie Skyscanner hotele! Przeszukaj oferty setek hoteli i odkryj najlepsze okazje.

Skyscanner hotele to szybka, prosta a w dodatku zupełnie bezpłatna wyszukiwarka. Szukaj i porównuj ceny noclegów w tanich hotelach, hostelach, pensjonatach, apartamentach i hotelach luksusowych, by znaleźć odpowiadającą Ci ofertę. Po odnalezieniu najlepszego zakwaterowania, przeniesiemy Cię bezpośrednio na stronę hotelu lub dostawcy usług hotelowych, by sfinalizować rezerwację. Skyscanner nie pobiera żadnych dodatkowych opłat, dzięki czemu możesz mieć pewność, że płacisz najniższą możliwą cenę.

Sprawdź wybrane przez nas poniżej popularne hotele w mieście Hamburg lub skorzystaj z okna wyszukiwania powyżej. Wpisz daty swojej podróży a my znajdziemy dla Ciebie tanie noclegi.

Najlepiej oceniane hotele w: Hamburg

od 821 zł
od 1 117 zł
od 1 537 zł

Co podróżni mówią o mieście Hamburg?

9,8
Miłośnicy nocnego życia
9,1
Podróżujące rodziny
8,6
Smakosze
8,5
Maniacy historii
7,6
Miłośnicy luksusu
Opinie użytkowników (176)
Julia Wieder
Julia Wieder
17.06.2019

Bardzo piękne miasto portowe. Mieszanka miasta i natury, w której życie jest dobre.

Guilherme Felipw
Guilherme Felipw
22.04.2019

Niesamowite miasto! Najbardziej zielone miasto w Niemczech i najbardziej mostowe w Europie. Warto wybrać się do Hamburga.

Lewis Embleton
Lewis Embleton
13.02.2019

Miałem jeden z najlepszych weekendowych wypadów, jakie kiedykolwiek miałem w Hamburgu. Ma podobny zestaw do Londynu, gdzie ma różne dzielnice do różnych celów. Dzielnica nocna, dzielnica handlowa, atrakcje turystyczne i atrakcje na liście. To naprawdę zaspokaja wszystkie twoje potrzeby, bez względu na powód Twojej ucieczki. Niezależnie od tego, czy chcesz wyjść i wypić, jeśli jesteś smakoszem, jeśli robisz zakupy, jeśli mieszkasz w sztuce i kulturze, ma to wszystko. Hamburg jest teraz moim ulubionym miastem, które odwiedziłem na pewno wróci.

Stanescu Roxana
Stanescu Roxana
16.12.2018

Wspaniałe miasto, z oszałamiającą architekturą i niesamowitym jedzeniem. To była przyjemność odkryć to piękne miasto. Trzeba zobaczyć: Opera - po prostu niesamowita, a widok na górę ... zapierający dech w piersiach.

Pytania i odpowiedzi

Najtańszym miesiącem na pobyt jest Styczeń; średnia cena noclegu to wówczas 378 zł. Najdroższy miesiąc na pobyt w: Hamburg to Wrzesień, ze średnią ceną 617 zł za dobę.
Średnia cena noclegu w hotelu w miesiącu Sierpień w zeszłym roku wynosiła 492 zł. To tyle samo, co średnia cena za dobę w ciągu poprzednich 12 miesięcy.
W: Hamburg przewidywana średnia temperatura w miesiącu Sierpień to 16,5°C/61,8°F. Najcieplejszym miesiącem jest zazwyczaj Lipiec, ze średnią temperaturą 22,1°C/71,8°F. Najchłodniejszy miesiąc to Styczeń, ze średnią temperaturą -0,7°C/30,7°F.
Lotnisko położone najbliżej: Hamburg to Hamburg (HAM) (8,56 km).

Zaplanuj podróż do: Niemcy