Heho

14 gru 201915 gru 2019

2 osoby dorosłe - 1 pokój

Znajdź tanie noclegi w mieście Heho na stronie Skyscanner hotele! Przeszukaj oferty setek hoteli i odkryj najlepsze okazje.

Skyscanner hotele to szybka, prosta a w dodatku zupełnie bezpłatna wyszukiwarka. Szukaj i porównuj ceny noclegów w tanich hotelach, hostelach, pensjonatach, apartamentach i hotelach luksusowych, by znaleźć odpowiadającą Ci ofertę. Po odnalezieniu najlepszego zakwaterowania, przeniesiemy Cię bezpośrednio na stronę hotelu lub dostawcy usług hotelowych, by sfinalizować rezerwację. Skyscanner nie pobiera żadnych dodatkowych opłat, dzięki czemu możesz mieć pewność, że płacisz najniższą możliwą cenę.

Sprawdź wybrane przez nas poniżej popularne hotele w mieście Heho lub skorzystaj z okna wyszukiwania powyżej. Wpisz daty swojej podróży a my znajdziemy dla Ciebie tanie noclegi.

Najlepiej oceniane hotele w: Heho

od 163 zł
od 338 zł
od 511 zł

Pytania i odpowiedzi

Najtańszym miesiącem na pobyt jest Kwiecień; średnia cena noclegu to wówczas 102 zł. Najdroższy miesiąc na pobyt w: Heho to Lipiec, ze średnią ceną 198 zł za dobę.
Średnia cena za nocleg w hotelu w miesiącu Grudzień w zeszłym roku wynosiła 132 zł za dobę. To 4% mniej niż średnia cena za dobę w wysokości 138 zł w ciągu poprzednich 12 miesięcy.
W: Heho przewidywana średnia temperatura w miesiącu Grudzień to 2,5°C/36,4°F. Najcieplejszym miesiącem jest zazwyczaj Czerwiec, ze średnią temperaturą 6,1°C/43,0°F. Najchłodniejszy miesiąc to Marzec, ze średnią temperaturą 1,4°C/34,5°F.
Lotnisko położone najbliżej: Heho to Heho (HEH) (4,39 km).

Zaplanuj podróż do: Mjanma