Luqa

7 mar 20208 mar 2020

2 osoby dorosłe - 1 pokój

Znajdź tanie noclegi w mieście Luqa na stronie Skyscanner hotele! Przeszukaj oferty setek hoteli i odkryj najlepsze okazje.

Skyscanner hotele to szybka, prosta a w dodatku zupełnie bezpłatna wyszukiwarka. Szukaj i porównuj ceny noclegów w tanich hotelach, hostelach, pensjonatach, apartamentach i hotelach luksusowych, by znaleźć odpowiadającą Ci ofertę. Po odnalezieniu najlepszego zakwaterowania, przeniesiemy Cię bezpośrednio na stronę hotelu lub dostawcy usług hotelowych, by sfinalizować rezerwację. Skyscanner nie pobiera żadnych dodatkowych opłat, dzięki czemu możesz mieć pewność, że płacisz najniższą możliwą cenę.

Sprawdź wybrane przez nas poniżej popularne hotele w mieście Luqa lub skorzystaj z okna wyszukiwania powyżej. Wpisz daty swojej podróży a my znajdziemy dla Ciebie tanie noclegi.

Najlepiej oceniane hotele w: Luqa

od 273 zł
od 501 zł
od 562 zł

Co podróżni mówią o mieście Luqa?

9,8
Maniacy historii
8,4
Miłośnicy natury
8,2
Podróżujące rodziny
8,2
Miłośnicy nocnego życia
7,3
Miłośnicy przygód
Opinie użytkowników (75)
Trip TuTam
Trip TuTam
07.07.2019

Polecam się wybrać, magiczne miejsce

Ana Nichita
Ana Nichita
05.08.2019

Luqa to nazwa lotniska. Malta jest niesamowita, ze wspaniałymi krajobrazami. Valleta jest tak historycznym i bardzo dobrym miejscem na wakacje. Widzimy wszędzie. Polecam również wyspy: Blue Lagoon (Comino), Gozo.

Hazel I
Hazel I
12.07.2019

Mnóstwo przyjaznych Anglików, kiedy z nimi rozmawiasz. Kupowanie rzeczy takich jak jedzenie w euro może być tam trochę drogie

// //
// //
05.05.2019

Idealny dla każdego. Ma miejsca dla rodzin, podróżujących w pojedynkę (w tym kobiety), życie nocne, plaże, festiwale, biznes itp.

Pytania i odpowiedzi

Najtańszym miesiącem na pobyt jest Marzec; średnia cena noclegu to wówczas 344 zł. Najdroższy miesiąc na pobyt w: Luqa to Sierpień, ze średnią ceną 572 zł za dobę.
Średnia cena za nocleg w hotelu w miesiącu Luty w zeszłym roku wynosiła 496 zł za dobę. To 3% więcej niż średnia cena za dobę w wysokości 481 zł w ciągu poprzednich 12 miesięcy.
Lotnisko położone najbliżej: Luqa to Malta Luqa (MLA) (1,09 km).

Zaplanuj podróż do: Malta