Muang Xay

17 gru 201918 gru 2019

2 osoby dorosłe - 1 pokój

Znajdź tanie noclegi w mieście Muang Xay na stronie Skyscanner hotele! Przeszukaj oferty setek hoteli i odkryj najlepsze okazje.

Skyscanner hotele to szybka, prosta a w dodatku zupełnie bezpłatna wyszukiwarka. Szukaj i porównuj ceny noclegów w tanich hotelach, hostelach, pensjonatach, apartamentach i hotelach luksusowych, by znaleźć odpowiadającą Ci ofertę. Po odnalezieniu najlepszego zakwaterowania, przeniesiemy Cię bezpośrednio na stronę hotelu lub dostawcy usług hotelowych, by sfinalizować rezerwację. Skyscanner nie pobiera żadnych dodatkowych opłat, dzięki czemu możesz mieć pewność, że płacisz najniższą możliwą cenę.

Sprawdź wybrane przez nas poniżej popularne hotele w mieście Muang Xay lub skorzystaj z okna wyszukiwania powyżej. Wpisz daty swojej podróży a my znajdziemy dla Ciebie tanie noclegi.

Najlepiej oceniane hotele w: Muang Xay

od 54 zł
od 418 zł

Pytania i odpowiedzi

Najtańszym miesiącem na pobyt jest Marzec; średnia cena noclegu to wówczas 46 zł. Najdroższy miesiąc na pobyt w: Muang Xay to Luty, ze średnią ceną 561 zł za dobę.
Średnia cena za nocleg w hotelu w miesiącu Grudzień w zeszłym roku wynosiła 71 zł za dobę. To 65% mniej niż średnia cena za dobę w wysokości 118 zł w ciągu poprzednich 12 miesięcy.
W: Muang Xay przewidywana średnia temperatura w miesiącu Grudzień to 18,4°C/65,0°F. Najcieplejszym miesiącem jest zazwyczaj Kwiecień, ze średnią temperaturą 32,0°C/89,6°F. Najchłodniejszy miesiąc to Styczeń, ze średnią temperaturą 11,7°C/53,1°F.
Lotnisko położone najbliżej: Muang Xay to Oudomxay (ODY) (2,22 km). Inne pobliskie lotniska to: Louang Namtha (66,30 km)

Zaplanuj podróż do: Laos