Manzanillo

17 kwi 202018 kwi 2020

2 osoby dorosłe - 1 pokój

Znajdź tanie noclegi w mieście Manzanillo na stronie Skyscanner hotele! Przeszukaj oferty setek hoteli i odkryj najlepsze okazje.

Skyscanner hotele to szybka, prosta a w dodatku zupełnie bezpłatna wyszukiwarka. Szukaj i porównuj ceny noclegów w tanich hotelach, hostelach, pensjonatach, apartamentach i hotelach luksusowych, by znaleźć odpowiadającą Ci ofertę. Po odnalezieniu najlepszego zakwaterowania, przeniesiemy Cię bezpośrednio na stronę hotelu lub dostawcy usług hotelowych, by sfinalizować rezerwację. Skyscanner nie pobiera żadnych dodatkowych opłat, dzięki czemu możesz mieć pewność, że płacisz najniższą możliwą cenę.

Sprawdź wybrane przez nas poniżej popularne hotele w mieście Manzanillo lub skorzystaj z okna wyszukiwania powyżej. Wpisz daty swojej podróży a my znajdziemy dla Ciebie tanie noclegi.

Najlepiej oceniane hotele w: Manzanillo

od 220 zł
od 391 zł

Pytania i odpowiedzi

Najtańszym miesiącem na pobyt jest Grudzień; średnia cena noclegu to wówczas 104 zł. Najdroższy miesiąc na pobyt w: Manzanillo to Sierpień, ze średnią ceną 186 zł za dobę.
Średnia cena za nocleg w hotelu w miesiącu Kwiecień w zeszłym roku wynosiła 160 zł za dobę. To 11% więcej niż średnia cena za dobę w wysokości 142 zł w ciągu poprzednich 12 miesięcy.
Lotnisko położone najbliżej: Manzanillo to Manzanillo (MZO) (6,75 km). Inne pobliskie lotniska to: Bayamo (52,12 km) Las Tunas (73,87 km)

Zaplanuj podróż do: Kuba