Ałma-Ata

13 gru 201914 gru 2019

2 osoby dorosłe - 1 pokój

Znajdź tanie noclegi w mieście Ałma-Ata na stronie Skyscanner hotele! Przeszukaj oferty setek hoteli i odkryj najlepsze okazje.

Skyscanner hotele to szybka, prosta a w dodatku zupełnie bezpłatna wyszukiwarka. Szukaj i porównuj ceny noclegów w tanich hotelach, hostelach, pensjonatach, apartamentach i hotelach luksusowych, by znaleźć odpowiadającą Ci ofertę. Po odnalezieniu najlepszego zakwaterowania, przeniesiemy Cię bezpośrednio na stronę hotelu lub dostawcy usług hotelowych, by sfinalizować rezerwację. Skyscanner nie pobiera żadnych dodatkowych opłat, dzięki czemu możesz mieć pewność, że płacisz najniższą możliwą cenę.

Sprawdź wybrane przez nas poniżej popularne hotele w mieście Ałma-Ata lub skorzystaj z okna wyszukiwania powyżej. Wpisz daty swojej podróży a my znajdziemy dla Ciebie tanie noclegi.

Najlepiej oceniane hotele w: Ałma-Ata

od 162 zł
od 263 zł
od 486 zł

Co podróżni mówią o mieście Ałma-Ata?

9,8
Miłośnicy przygód
8,4
Podróżnicy biznesowi
8,3
Miłośnicy nocnego życia
7,7
Podróżujące rodziny
7,5
Maniacy historii
Opinie użytkowników (29)
Harold
HaroldBrooklyn
06.01.2017

O wiele bardziej europejski niż się spodziewałem. Zdecydowanie czuje się mniej przygód niż reszta Azji Środkowej ... ale dobre miejsce, żeby się odprężyć i oddać znajomym rzeczy z domu. Ładne parki, zabytki w stylu radzieckim, kawiarnie i widoki na góry.

Erin K
Erin KLos Angeles
06.01.2017

Po trzech latach życia w Ałmaty mogę szczerze powiedzieć, że nie ma takiego miejsca. Mieszanka rosyjskiej i kazachskiej kultury zapewnia zarówno zachodnie, jak i wschodnie doświadczenie, a otaczający krajobraz jest absolutnie piękny. Udaj się zimą do Chimbuluk, aby pojeździć na nartach i snowboardzie, zajrzyj do parku Gorky, by zobaczyć staroświeckie przejażdżki rozrywkowe, a niektóre z wyjątkowych dań Kazachstanu - plof i szaszłyk są ulubionym.

Geoffrey O'Brian
Geoffrey O'BrianMammoth Lakes
06.01.2017

Dawna stolica radzieckiego Kazachstanu, siedziba słynnego kompleksu sportów zimowych Modeo, skrzyżowanie kultur (i religii) i mojego domu przez rok, Almaty może już nie być sercem KAZ, ale pozostaje duszą. Ulice są szerokie i pokryte drzewami, góry Tien Shan górują nad miastem, a klimat naśladuje Utah ze słońcem w mieście i śniegiem w górach przez cały rok. Jest tu mnóstwo historii i kultury, łatwy dojazd samolotem, pociągiem i autobusem do słynnego Jedwabnego Szlaku i miast Wielkiej Gry Azji Środkowej na południe.

Цээгий Цээгий
Цээгий Цээгий
24.11.2019

Pytania i odpowiedzi

Najtańszym miesiącem na pobyt jest Październik; średnia cena noclegu to wówczas 157 zł. Najdroższy miesiąc na pobyt w: Ałma-Ata to Wrzesień, ze średnią ceną 233 zł za dobę.
Średnia cena za nocleg w hotelu w miesiącu Grudzień w zeszłym roku wynosiła 182 zł za dobę. To 6% więcej niż średnia cena za dobę w wysokości 171 zł w ciągu poprzednich 12 miesięcy.
W: Ałma-Ata przewidywana średnia temperatura w miesiącu Grudzień to -3,1°C/26,4°F. Najcieplejszym miesiącem jest zazwyczaj Lipiec, ze średnią temperaturą 30,4°C/86,7°F. Najchłodniejszy miesiąc to Styczeń, ze średnią temperaturą -11,8°C/10,8°F.
Lotnisko położone najbliżej: Ałma-Ata to Ałma-Ata (ALA) (14,38 km).

Zaplanuj podróż do: Kazachstan