Bolungarvík

22 maj 201923 maj 2019

2 gości - 1 pokój

Znajdź tanie noclegi w mieście Bolungarvík na stronie Skyscanner hotele! Przeszukaj oferty setek hoteli i odkryj najlepsze okazje.

Skyscanner hotele to szybka, prosta a w dodatku zupełnie bezpłatna wyszukiwarka. Szukaj i porównuj ceny noclegów w tanich hotelach, hostelach, pensjonatach, apartamentach i hotelach luksusowych, by znaleźć odpowiadającą Ci ofertę. Po odnalezieniu najlepszego zakwaterowania, przeniesiemy Cię bezpośrednio na stronę hotelu lub dostawcy usług hotelowych, by sfinalizować rezerwację. Skyscanner nie pobiera żadnych dodatkowych opłat, dzięki czemu możesz mieć pewność, że płacisz najniższą możliwą cenę.

Sprawdź wybrane przez nas poniżej popularne hotele w mieście Bolungarvík lub skorzystaj z okna wyszukiwania powyżej. Wpisz daty swojej podróży a my znajdziemy dla Ciebie tanie noclegi.

Najlepiej oceniane hotele w: Bolungarvík

od 263 zł

Pytania i odpowiedzi

Najtańszym miesiącem na pobyt jest Kwiecień; średnia cena noclegu to wówczas 457 zł. Najdroższy miesiąc na pobyt w: Bolungarvík to Lipiec, ze średnią ceną 757 zł za dobę.
Średnia cena za nocleg w hotelu w miesiącu Maj w zeszłym roku wynosiła 599 zł za dobę. To 1% więcej niż średnia cena za dobę w wysokości 589 zł w ciągu poprzednich 12 miesięcy.
W: Bolungarvík przewidywana średnia temperatura w miesiącu Maj to 4,8°C/40,6°F. Najcieplejszym miesiącem jest zazwyczaj Lipiec, ze średnią temperaturą 13,2°C/55,8°F. Najchłodniejszy miesiąc to Luty, ze średnią temperaturą -4,0°C/24,8°F.
Lotnisko położone najbliżej: Bolungarvík to Ísafjörður (IFJ) (11,63 km). Inne pobliskie lotniska to: Bildudalur (48,38 km)

Zaplanuj podróż do: Islandia