Znajdź tanie noclegi w mieście Praia na stronie Skyscanner hotele! Przeszukaj oferty setek hoteli i odkryj najlepsze okazje.

Skyscanner hotele to szybka, prosta a w dodatku zupełnie bezpłatna wyszukiwarka. Szukaj i porównuj ceny noclegów w tanich hotelach, hostelach, pensjonatach, apartamentach i hotelach luksusowych, by znaleźć odpowiadającą Ci ofertę. Po odnalezieniu najlepszego zakwaterowania, przeniesiemy Cię bezpośrednio na stronę hotelu lub dostawcy usług hotelowych, by sfinalizować rezerwację. Skyscanner nie pobiera żadnych dodatkowych opłat, dzięki czemu możesz mieć pewność, że płacisz najniższą możliwą cenę.

Sprawdź wybrane przez nas poniżej popularne hotele w mieście Praia lub skorzystaj z okna wyszukiwania powyżej. Wpisz daty swojej podróży a my znajdziemy dla Ciebie tanie noclegi.

Najlepiej oceniane hotele w: Praia

od 132 zł
od 191 zł
od 725 zł

Pytania i odpowiedzi

Najtańszym miesiącem na pobyt jest Październik; średnia cena noclegu to wówczas 64 zł. Najdroższy miesiąc na pobyt w: Praia to Lipiec, ze średnią ceną 88 zł za dobę.
Średnia cena za nocleg w hotelu w miesiącu Maj w zeszłym roku wynosiła 73 zł za dobę. To 3% mniej niż średnia cena za dobę w wysokości 76 zł w ciągu poprzednich 12 miesięcy.
Lotnisko położone najbliżej: Praia to Lombok Internasional (LOP) (5,39 km).

Zaplanuj podróż do: Indonezja

W mieście lub w pobliżu miasta Praia