Pangkalanbuun

17 kwi 202018 kwi 2020

2 osoby dorosłe - 1 pokój

Znajdź tanie noclegi w mieście Pangkalanbuun na stronie Skyscanner hotele! Przeszukaj oferty setek hoteli i odkryj najlepsze okazje.

Skyscanner hotele to szybka, prosta a w dodatku zupełnie bezpłatna wyszukiwarka. Szukaj i porównuj ceny noclegów w tanich hotelach, hostelach, pensjonatach, apartamentach i hotelach luksusowych, by znaleźć odpowiadającą Ci ofertę. Po odnalezieniu najlepszego zakwaterowania, przeniesiemy Cię bezpośrednio na stronę hotelu lub dostawcy usług hotelowych, by sfinalizować rezerwację. Skyscanner nie pobiera żadnych dodatkowych opłat, dzięki czemu możesz mieć pewność, że płacisz najniższą możliwą cenę.

Sprawdź wybrane przez nas poniżej popularne hotele w mieście Pangkalanbuun lub skorzystaj z okna wyszukiwania powyżej. Wpisz daty swojej podróży a my znajdziemy dla Ciebie tanie noclegi.

Najlepiej oceniane hotele w: Pangkalanbuun

od 264 zł

Pytania i odpowiedzi

Najtańszym miesiącem na pobyt jest Listopad; średnia cena noclegu to wówczas 233 zł. Najdroższy miesiąc na pobyt w: Pangkalanbuun to Sierpień, ze średnią ceną 1 066 zł za dobę.
Średnia cena za nocleg w hotelu w miesiącu Kwiecień w zeszłym roku wynosiła 274 zł za dobę. To 43% mniej niż średnia cena za dobę w wysokości 394 zł w ciągu poprzednich 12 miesięcy.
Lotnisko położone najbliżej: Pangkalanbuun to Pangkalanbun (PKN) (5,85 km).

Zaplanuj podróż do: Indonezja

W mieście lub w pobliżu miasta Pangkalanbuun