Dimapur

17 kwi 202018 kwi 2020

2 osoby dorosłe - 1 pokój

Znajdź tanie noclegi w mieście Dimapur na stronie Skyscanner hotele! Przeszukaj oferty setek hoteli i odkryj najlepsze okazje.

Skyscanner hotele to szybka, prosta a w dodatku zupełnie bezpłatna wyszukiwarka. Szukaj i porównuj ceny noclegów w tanich hotelach, hostelach, pensjonatach, apartamentach i hotelach luksusowych, by znaleźć odpowiadającą Ci ofertę. Po odnalezieniu najlepszego zakwaterowania, przeniesiemy Cię bezpośrednio na stronę hotelu lub dostawcy usług hotelowych, by sfinalizować rezerwację. Skyscanner nie pobiera żadnych dodatkowych opłat, dzięki czemu możesz mieć pewność, że płacisz najniższą możliwą cenę.

Sprawdź wybrane przez nas poniżej popularne hotele w mieście Dimapur lub skorzystaj z okna wyszukiwania powyżej. Wpisz daty swojej podróży a my znajdziemy dla Ciebie tanie noclegi.

Najlepiej oceniane hotele w: Dimapur

od 31 zł
od 49 zł

Pytania i odpowiedzi

Najtańszym miesiącem na pobyt jest Marzec; średnia cena noclegu to wówczas 102 zł. Najdroższy miesiąc na pobyt w: Dimapur to Grudzień, ze średnią ceną 190 zł za dobę.
Średnia cena za nocleg w hotelu w miesiącu Kwiecień w zeszłym roku wynosiła 164 zł za dobę. To 2% więcej niż średnia cena za dobę w wysokości 160 zł w ciągu poprzednich 12 miesięcy.
W: Dimapur przewidywana średnia temperatura w miesiącu Kwiecień to 16,0°C/60,8°F. Najcieplejszym miesiącem jest zazwyczaj Marzec, ze średnią temperaturą 27,4°C/81,3°F. Najchłodniejszy miesiąc to Luty, ze średnią temperaturą 7,3°C/45,1°F.
Lotnisko położone najbliżej: Dimapur to Dimapur (DMU) (5,60 km).

Zaplanuj podróż do: Indie