Groningen

18 cze 201919 cze 2019

2 gości - 1 pokój

Znajdź tanie noclegi w mieście Groningen na stronie Skyscanner hotele! Przeszukaj oferty setek hoteli i odkryj najlepsze okazje.

Skyscanner hotele to szybka, prosta a w dodatku zupełnie bezpłatna wyszukiwarka. Szukaj i porównuj ceny noclegów w tanich hotelach, hostelach, pensjonatach, apartamentach i hotelach luksusowych, by znaleźć odpowiadającą Ci ofertę. Po odnalezieniu najlepszego zakwaterowania, przeniesiemy Cię bezpośrednio na stronę hotelu lub dostawcy usług hotelowych, by sfinalizować rezerwację. Skyscanner nie pobiera żadnych dodatkowych opłat, dzięki czemu możesz mieć pewność, że płacisz najniższą możliwą cenę.

Sprawdź wybrane przez nas poniżej popularne hotele w mieście Groningen lub skorzystaj z okna wyszukiwania powyżej. Wpisz daty swojej podróży a my znajdziemy dla Ciebie tanie noclegi.

Najlepiej oceniane hotele w: Groningen

od 357 zł
od 357 zł

Co podróżni mówią o mieście Groningen?

9,8
Studenci
9,8
Smakosze
9,8
Backpackers
9,8
Miłośnicy nocnego życia
Opinie użytkowników (12)
Peter Koghee
Peter KogheeAmsterdam
29.02.2016

Hanzeatyckie miasto Groningen w prowincji Groningen jest po Amsterdamie (mieście, w którym mieszkam) moim drugim ulubionym miastem w Holandii. Groningen ma długą i burzliwą historię, ale teraz jest naprawdę tętniącym życiem miastem studenckim i żyje przez całą dobę 7 dni w tygodniu. W Groningen znajduje się najpiękniejsze muzeum sztuki nowoczesnej i regionalnej, „Groninger Museum” w Holandii. Są tam dobre kawiarnie i restauracje, przyjaźni ludzie, a nawet mała dzielnica czerwonych latarni. Wieża Martini spogląda na miasto z bogactwem starych magazynów i dziedzińców dla wszystkich odwiedzających. W skrócie „Er Gaat Niet Boven Groningen” (Nie ma nic podobnego do Groningen).

Laurel W
Laurel WCalgary
06.01.2017

Groningen is like Amsterdam but with a lot less tourists. Like Amsterdam there are canals and the city is very bicycle friendly. There are a lot of students as the university is big. There are not the great museums like Amsterdam, but Groningen is very walkable and pleasant.

Irsena Mazurik
Irsena MazurikGroningen
02.11.2012

I am living in it and I am happy!:)

Finan Akbar
Finan Akbar
06.01.2017

A wonderful place to study and meet people.

Pytania i odpowiedzi

Najtańszym miesiącem na pobyt jest Grudzień; średnia cena noclegu to wówczas 343 zł. Najdroższy miesiąc na pobyt w: Groningen to Czerwiec, ze średnią ceną 400 zł za dobę.
Średnia cena noclegu w hotelu w miesiącu Czerwiec w zeszłym roku wynosiła 362 zł. To tyle samo, co średnia cena za dobę w ciągu poprzednich 12 miesięcy.
W: Groningen przewidywana średnia temperatura w miesiącu Czerwiec to 15,1°C/59,1°F. Najcieplejszym miesiącem jest zazwyczaj Sierpień, ze średnią temperaturą 22,5°C/72,5°F. Najchłodniejszy miesiąc to Grudzień, ze średnią temperaturą 0,2°C/32,4°F.
Lotnisko położone najbliżej: Groningen to Groningen (GRQ) (11,04 km).

Zaplanuj podróż do: Holandia