Lanzarote

4 kwi 20205 kwi 2020

2 osoby dorosłe - 1 pokój

Znajdź tanie noclegi w mieście Lanzarote na stronie Skyscanner hotele! Przeszukaj oferty setek hoteli i odkryj najlepsze okazje.

Skyscanner hotele to szybka, prosta a w dodatku zupełnie bezpłatna wyszukiwarka. Szukaj i porównuj ceny noclegów w tanich hotelach, hostelach, pensjonatach, apartamentach i hotelach luksusowych, by znaleźć odpowiadającą Ci ofertę. Po odnalezieniu najlepszego zakwaterowania, przeniesiemy Cię bezpośrednio na stronę hotelu lub dostawcy usług hotelowych, by sfinalizować rezerwację. Skyscanner nie pobiera żadnych dodatkowych opłat, dzięki czemu możesz mieć pewność, że płacisz najniższą możliwą cenę.

Sprawdź wybrane przez nas poniżej popularne hotele w mieście Lanzarote lub skorzystaj z okna wyszukiwania powyżej. Wpisz daty swojej podróży a my znajdziemy dla Ciebie tanie noclegi.

Najlepiej oceniane hotele w: Lanzarote

od 313 zł
od 556 zł
od 758 zł

Co podróżni mówią o mieście Lanzarote?

9,8
Podróżujące rodziny
9,3
Miłośnicy natury
7,4
Miłośnicy przygód
7,2
Smakosze
7,0
Dbający o zdrowie
Opinie użytkowników (79)
A K
A K
24.06.2019

Cudownie polecam

Zino  Zino
Zino Zino
02.08.2019

Relaks i przygoda w tym samym czasie. Dla tych, którzy chcą się zrelaksować, dla miłośników trekkingu i rzeczy do odkrycia. Kultura i tradycja. Do odwiedzenia!

Rosa Galicia
Rosa Galicia
25.07.2019

 Kiedy powietrze unosi się, jest bardzo denerwujące, bardzo obniża temperaturę i cały czas jesz piasek, a nawet sprzedają ci gigantyczne spinacze do bielizny w sklepach, aby trzymać ręczniki i nie latać

Sheldon  Kilbourn
Sheldon Kilbourn
10.04.2019

Zatrzymałem się w Puerto del Carmen. To miejsce tętni życiem. Mnóstwo prętów, a ponieważ jest wielu ludzi w średnim wieku i starszych, nie ma najmniejszej przeszkody. Jedzenie i napoje są tanie, jeśli się rozejrzysz i nie brakuje wyboru. Odwiedź port dla irlandzkich barów i lokalnych restauracji. To miejsce jest idealne do spacerów. Odwiedź marinę w Puerto Calero i napij się zimnego piwa w barze Buda; to świetne miejsce na relaks i obserwowanie świata. Za 6 euro można również dostać się autobusem wodnym na stare miasto

Pytania i odpowiedzi

W: Lanzarote przewidywana średnia temperatura w miesiącu Marzec to 19,1°C/66,3°F. Najcieplejszym miesiącem jest zazwyczaj Sierpień, ze średnią temperaturą 29,1°C/84,4°F. Najchłodniejszy miesiąc to Styczeń, ze średnią temperaturą 14,2°C/57,6°F.
Lotnisko położone najbliżej: Lanzarote to Lanzarote (ACE) (9,43 km). Inne pobliskie lotniska to: Fuerteventura (67,71 km)

Zaplanuj podróż do: Hiszpania