Port-au-Prince

23 lut 202024 lut 2020

2 osoby dorosłe - 1 pokój

Znajdź tanie noclegi w mieście Port-au-Prince na stronie Skyscanner hotele! Przeszukaj oferty setek hoteli i odkryj najlepsze okazje.

Skyscanner hotele to szybka, prosta a w dodatku zupełnie bezpłatna wyszukiwarka. Szukaj i porównuj ceny noclegów w tanich hotelach, hostelach, pensjonatach, apartamentach i hotelach luksusowych, by znaleźć odpowiadającą Ci ofertę. Po odnalezieniu najlepszego zakwaterowania, przeniesiemy Cię bezpośrednio na stronę hotelu lub dostawcy usług hotelowych, by sfinalizować rezerwację. Skyscanner nie pobiera żadnych dodatkowych opłat, dzięki czemu możesz mieć pewność, że płacisz najniższą możliwą cenę.

Sprawdź wybrane przez nas poniżej popularne hotele w mieście Port-au-Prince lub skorzystaj z okna wyszukiwania powyżej. Wpisz daty swojej podróży a my znajdziemy dla Ciebie tanie noclegi.

Najlepiej oceniane hotele w: Port-au-Prince

od 345 zł
od 601 zł
od 481 zł

Pytania i odpowiedzi

Najtańszym miesiącem na pobyt jest Sierpień; średnia cena noclegu to wówczas 271 zł. Najdroższy miesiąc na pobyt w: Port-au-Prince to Kwiecień, ze średnią ceną 358 zł za dobę.
Średnia cena za nocleg w hotelu w miesiącu Luty w zeszłym roku wynosiła 307 zł za dobę. To 3% mniej niż średnia cena za dobę w wysokości 317 zł w ciągu poprzednich 12 miesięcy.
Lotnisko położone najbliżej: Port-au-Prince to Port-au-Prince (PAP) (6,48 km). Inne pobliskie lotniska to: Jacmel (38,38 km)

Zaplanuj podróż do: Haiti