Malia

19 lut 201920 lut 2019

2 gości - 1 pokój

Znajdź tanie noclegi w mieście Malia na stronie Skyscanner hotele! Przeszukaj oferty setek hoteli i odkryj najlepsze okazje.

Skyscanner hotele to szybka, prosta a w dodatku zupełnie bezpłatna wyszukiwarka. Szukaj i porównuj ceny noclegów w tanich hotelach, hostelach, pensjonatach, apartamentach i hotelach luksusowych, by znaleźć odpowiadającą Ci ofertę. Po odnalezieniu najlepszego zakwaterowania, przeniesiemy Cię bezpośrednio na stronę hotelu lub dostawcy usług hotelowych, by sfinalizować rezerwację. Skyscanner nie pobiera żadnych dodatkowych opłat, dzięki czemu możesz mieć pewność, że płacisz najniższą możliwą cenę.

Sprawdź wybrane przez nas poniżej popularne hotele w mieście Malia lub skorzystaj z okna wyszukiwania powyżej. Wpisz daty swojej podróży a my znajdziemy dla Ciebie tanie noclegi.

Najlepiej oceniane hotele w: Malia

od 3 905 zł

Co podróżni mówią o mieście Malia?

Opinie użytkowników (6)
Julian Smith
Julian SmithCastleford
06.01.2017

Beautiful town that comes very much alive at night but its peaceful and welcoming for all ages during the day.

Vasileios Theodosiadis
Vasileios TheodosiadisHeraklion
06.01.2017

Malia is a very popular village near Heraklion, Crete. The majority of tourists are used to staying at/near it to entertain. I suggest visiting it during the night only if you want to see the frantic parties with a lot of alcohol and drinks!

Stephanie Bowles
Stephanie BowlesHitchin
06.01.2017

Was a beautiful scenic part of Crete

Barbara Durkin Woz Roberts
Barbara Durkin Woz RobertsCity of Bradford
22.08.2012

Pytania i odpowiedzi

Najdroższym miesiącem na pobyt w: Malia jest Grudzień; średnia cena noclegu to wówczas 233 zł. Najtańszy miesiąc to Grudzień, ze średnią ceną 233 zł za noc.
Średnia cena noclegu w hotelu w miesiącu Luty to 228 zł. To jest 3 zł% więcej niż średnia cena noclegu wynosząca 233 zł w ciągu wcześniejszych 12 miesięcy.

Zaplanuj podróż do: Grecja