Aleksandropolis

28 lip 201929 lip 2019

2 gości - 1 pokój

Znajdź tanie noclegi w mieście Aleksandropolis na stronie Skyscanner hotele! Przeszukaj oferty setek hoteli i odkryj najlepsze okazje.

Skyscanner hotele to szybka, prosta a w dodatku zupełnie bezpłatna wyszukiwarka. Szukaj i porównuj ceny noclegów w tanich hotelach, hostelach, pensjonatach, apartamentach i hotelach luksusowych, by znaleźć odpowiadającą Ci ofertę. Po odnalezieniu najlepszego zakwaterowania, przeniesiemy Cię bezpośrednio na stronę hotelu lub dostawcy usług hotelowych, by sfinalizować rezerwację. Skyscanner nie pobiera żadnych dodatkowych opłat, dzięki czemu możesz mieć pewność, że płacisz najniższą możliwą cenę.

Sprawdź wybrane przez nas poniżej popularne hotele w mieście Aleksandropolis lub skorzystaj z okna wyszukiwania powyżej. Wpisz daty swojej podróży a my znajdziemy dla Ciebie tanie noclegi.

Najlepiej oceniane hotele w: Aleksandropolis

od 230 zł
od 559 zł
od 576 zł

Pytania i odpowiedzi

Najtańszym miesiącem na pobyt jest Październik; średnia cena noclegu to wówczas 213 zł. Najdroższy miesiąc na pobyt w: Aleksandropolis to Czerwiec, ze średnią ceną 370 zł za dobę.
Średnia cena za nocleg w hotelu w miesiącu Lipiec w zeszłym roku wynosiła 232 zł za dobę. To 12% mniej niż średnia cena za dobę w wysokości 261 zł w ciągu poprzednich 12 miesięcy.
Lotnisko położone najbliżej: Aleksandropolis to Aleksandropolis (AXD) (6,50 km).

Zaplanuj podróż do: Grecja