Kemi

24 paź 201925 paź 2019

2 gości - 1 pokój

Znajdź tanie noclegi w mieście Kemi na stronie Skyscanner hotele! Przeszukaj oferty setek hoteli i odkryj najlepsze okazje.

Skyscanner hotele to szybka, prosta a w dodatku zupełnie bezpłatna wyszukiwarka. Szukaj i porównuj ceny noclegów w tanich hotelach, hostelach, pensjonatach, apartamentach i hotelach luksusowych, by znaleźć odpowiadającą Ci ofertę. Po odnalezieniu najlepszego zakwaterowania, przeniesiemy Cię bezpośrednio na stronę hotelu lub dostawcy usług hotelowych, by sfinalizować rezerwację. Skyscanner nie pobiera żadnych dodatkowych opłat, dzięki czemu możesz mieć pewność, że płacisz najniższą możliwą cenę.

Sprawdź wybrane przez nas poniżej popularne hotele w mieście Kemi lub skorzystaj z okna wyszukiwania powyżej. Wpisz daty swojej podróży a my znajdziemy dla Ciebie tanie noclegi.

Najlepiej oceniane hotele w: Kemi

od 400 zł
od 598 zł

Pytania i odpowiedzi

Najtańszym miesiącem na pobyt jest Lipiec; średnia cena noclegu to wówczas 318 zł. Najdroższy miesiąc na pobyt w: Kemi to Kwiecień, ze średnią ceną 526 zł za dobę.
Średnia cena za nocleg w hotelu w miesiącu Październik w zeszłym roku wynosiła 382 zł za dobę. To 4% mniej niż średnia cena za dobę w wysokości 401 zł w ciągu poprzednich 12 miesięcy.
Lotnisko położone najbliżej: Kemi to Kemi / Tornio (KEM) (4,96 km).

Zaplanuj podróż do: Finlandia