Matruh

9 kwi 202010 kwi 2020

2 osoby dorosłe - 1 pokój

Znajdź tanie noclegi w mieście Matruh na stronie Skyscanner hotele! Przeszukaj oferty setek hoteli i odkryj najlepsze okazje.

Skyscanner hotele to szybka, prosta a w dodatku zupełnie bezpłatna wyszukiwarka. Szukaj i porównuj ceny noclegów w tanich hotelach, hostelach, pensjonatach, apartamentach i hotelach luksusowych, by znaleźć odpowiadającą Ci ofertę. Po odnalezieniu najlepszego zakwaterowania, przeniesiemy Cię bezpośrednio na stronę hotelu lub dostawcy usług hotelowych, by sfinalizować rezerwację. Skyscanner nie pobiera żadnych dodatkowych opłat, dzięki czemu możesz mieć pewność, że płacisz najniższą możliwą cenę.

Sprawdź wybrane przez nas poniżej popularne hotele w mieście Matruh lub skorzystaj z okna wyszukiwania powyżej. Wpisz daty swojej podróży a my znajdziemy dla Ciebie tanie noclegi.

Najlepiej oceniane hotele w: Matruh

od 314 zł
od 340 zł

Pytania i odpowiedzi

Najtańszym miesiącem na pobyt jest Maj; średnia cena noclegu to wówczas 252 zł. Najdroższy miesiąc na pobyt w: Matruh to Luty, ze średnią ceną 505 zł za dobę.
Średnia cena za nocleg w hotelu w miesiącu Kwiecień w zeszłym roku wynosiła 299 zł za dobę. To 16% mniej niż średnia cena za dobę w wysokości 348 zł w ciągu poprzednich 12 miesięcy.
Lotnisko położone najbliżej: Matruh to Mersa Matruh (MUH) (3,50 km).

Zaplanuj podróż do: Egipt