Kolwezi

28 sty 202029 sty 2020

2 osoby dorosłe - 1 pokój

Znajdź tanie noclegi w mieście Kolwezi na stronie Skyscanner hotele! Przeszukaj oferty setek hoteli i odkryj najlepsze okazje.

Skyscanner hotele to szybka, prosta a w dodatku zupełnie bezpłatna wyszukiwarka. Szukaj i porównuj ceny noclegów w tanich hotelach, hostelach, pensjonatach, apartamentach i hotelach luksusowych, by znaleźć odpowiadającą Ci ofertę. Po odnalezieniu najlepszego zakwaterowania, przeniesiemy Cię bezpośrednio na stronę hotelu lub dostawcy usług hotelowych, by sfinalizować rezerwację. Skyscanner nie pobiera żadnych dodatkowych opłat, dzięki czemu możesz mieć pewność, że płacisz najniższą możliwą cenę.

Sprawdź wybrane przez nas poniżej popularne hotele w mieście Kolwezi lub skorzystaj z okna wyszukiwania powyżej. Wpisz daty swojej podróży a my znajdziemy dla Ciebie tanie noclegi.

Najlepiej oceniane hotele w: Kolwezi

od 361 zł

Pytania i odpowiedzi

Najtańszym miesiącem na pobyt jest Grudzień; średnia cena noclegu to wówczas 478 zł. Najdroższy miesiąc na pobyt w: Kolwezi to Styczeń, ze średnią ceną 702 zł za dobę.
Średnia cena noclegu w hotelu w miesiącu Styczeń w zeszłym roku wynosiła 657 zł. To tyle samo, co średnia cena za dobę w ciągu poprzednich 12 miesięcy.
Lotnisko położone najbliżej: Kolwezi to Kolwezi (KWZ) (7,04 km).

Zaplanuj podróż do: DR Konga

W mieście lub w pobliżu miasta Kolwezi