Grabovac (Plitvice)

23 lut 201924 lut 2019

2 gości - 1 pokój

Szukasz noclegu i potrzebujesz inspiracji? Wśród najlepiej ocenianych przez użytkowników tanich hoteli w: Grabovac (Plitvice) są House Leonarda, House Turkalj i Guesthouse Rupčič. Hotele Skyscanner to szybki, tani i prosty sposób zorganizowania sobie pobytu. Za pomocą kilku kliknięć można z łatwością znaleźć, porównać i zarezerwować noclegi w: Grabovac (Plitvice), bezpośrednio przenosząc się na stronę hotelu lub biura podróży. Rezerwacja u nas nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami. Aby zacząć, po prostu dodaj wybrane daty podróży do pola wyszukiwania powyżej i pozwól nam znaleźć tanie oferty hoteli. Możesz też wybrać spośród opcji hotelowych powyżej.

Pytania i odpowiedzi

Najtańszym miesiącem na pobyt jest Styczeń; średnia cena noclegu to wówczas 225 zł. Najdroższy miesiąc na pobyt w: Grabovac (Plitvice) to Styczeń, ze średnią ceną 225 zł za dobę.
Średnia cena za nocleg w hotelu w miesiącu Luty w zeszłym roku wynosiła 220 zł za dobę. To 12% mniej niż średnia cena za dobę w wysokości 248 zł w ciągu poprzednich 12 miesięcy.

Zaplanuj podróż do: Chorwacja