Hanzhong

6 mar 20207 mar 2020

2 osoby dorosłe - 1 pokój

Znajdź tanie noclegi w mieście Hanzhong na stronie Skyscanner hotele! Przeszukaj oferty setek hoteli i odkryj najlepsze okazje.

Skyscanner hotele to szybka, prosta a w dodatku zupełnie bezpłatna wyszukiwarka. Szukaj i porównuj ceny noclegów w tanich hotelach, hostelach, pensjonatach, apartamentach i hotelach luksusowych, by znaleźć odpowiadającą Ci ofertę. Po odnalezieniu najlepszego zakwaterowania, przeniesiemy Cię bezpośrednio na stronę hotelu lub dostawcy usług hotelowych, by sfinalizować rezerwację. Skyscanner nie pobiera żadnych dodatkowych opłat, dzięki czemu możesz mieć pewność, że płacisz najniższą możliwą cenę.

Sprawdź wybrane przez nas poniżej popularne hotele w mieście Hanzhong lub skorzystaj z okna wyszukiwania powyżej. Wpisz daty swojej podróży a my znajdziemy dla Ciebie tanie noclegi.

Najlepiej oceniane hotele w: Hanzhong

od 121 zł
od 133 zł
od 190 zł

Pytania i odpowiedzi

Najtańszym miesiącem na pobyt jest Marzec; średnia cena noclegu to wówczas 103 zł. Najdroższy miesiąc na pobyt w: Hanzhong to Kwiecień, ze średnią ceną 144 zł za dobę.
Średnia cena noclegu w hotelu w miesiącu Luty w zeszłym roku wynosiła 123 zł. To tyle samo, co średnia cena za dobę w ciągu poprzednich 12 miesięcy.
W: Hanzhong przewidywana średnia temperatura w miesiącu Luty to 5,9°C/42,7°F. Najcieplejszym miesiącem jest zazwyczaj Lipiec, ze średnią temperaturą 30,4°C/86,7°F. Najchłodniejszy miesiąc to Styczeń, ze średnią temperaturą -0,6°C/30,9°F.
Lotnisko położone najbliżej: Hanzhong to Hanzhong (HZG) (17,61 km).

Zaplanuj podróż do: Chiny