Sydney

28 sie 201929 sie 2019

2 gości - 1 pokój

Znajdź tanie noclegi w mieście Sydney na stronie Skyscanner hotele! Przeszukaj oferty setek hoteli i odkryj najlepsze okazje.

Skyscanner hotele to szybka, prosta a w dodatku zupełnie bezpłatna wyszukiwarka. Szukaj i porównuj ceny noclegów w tanich hotelach, hostelach, pensjonatach, apartamentach i hotelach luksusowych, by znaleźć odpowiadającą Ci ofertę. Po odnalezieniu najlepszego zakwaterowania, przeniesiemy Cię bezpośrednio na stronę hotelu lub dostawcy usług hotelowych, by sfinalizować rezerwację. Skyscanner nie pobiera żadnych dodatkowych opłat, dzięki czemu możesz mieć pewność, że płacisz najniższą możliwą cenę.

Sprawdź wybrane przez nas poniżej popularne hotele w mieście Sydney lub skorzystaj z okna wyszukiwania powyżej. Wpisz daty swojej podróży a my znajdziemy dla Ciebie tanie noclegi.

Najlepiej oceniane hotele w: Sydney

od 151 zł
od 241 zł
od 393 zł

Co podróżni mówią o mieście Sydney?

9,8
Podróżujące rodziny
9,8
Miłośnicy przygód
9,4
Miłośnicy natury
8,2
Smakosze
8,1
Backpackers
Opinie użytkowników (369)
Rachel Stockman
Rachel Stockman
01.03.2019

Zdecydowanie coś, w czym się zakochałem, chociaż polecam pójść z przyjaciółmi lub się z nimi spotkać.

Rosa Gomes Rosa
Rosa Gomes Rosa
25.02.2019

Uwielbiałem chodzić do mojego syna. Spędziłem tam 42 dni, było cudownie !! Zamierzam wrócić.

Piyali Dasgupta
Piyali DasguptaSingapur
01.09.2018

Bardzo podobał mi się klimat. Zestawienie nowoczesności i historii. Wskocz na taksówkę wodną w porcie lub po prostu podziwiaj wspaniałe widoki, jedzenie i zabawę.

Bearle Earle
Bearle Earle
28.07.2019

Take a ferry to Sydney zoo. See an opera in the world famous opera house. Walk in the park and listen to the bird soundwhuch is so different to the UK. Checkout the harbour and take a boat trip around the bay. Climb the bridge and pay a visit to the other side of the bridge where you'll find cafes and bars.

Pytania i odpowiedzi

Najtańszym miesiącem na pobyt jest Wrzesień; średnia cena noclegu to wówczas 574 zł. Najdroższy miesiąc na pobyt w: Sydney to Grudzień, ze średnią ceną 755 zł za dobę.
Średnia cena za nocleg w hotelu w miesiącu Sierpień w zeszłym roku wynosiła 631 zł za dobę. To 4% mniej niż średnia cena za dobę w wysokości 659 zł w ciągu poprzednich 12 miesięcy.
W: Sydney przewidywana średnia temperatura w miesiącu Sierpień to 13,7°C/56,7°F. Najcieplejszym miesiącem jest zazwyczaj Styczeń, ze średnią temperaturą 26,9°C/80,4°F. Najchłodniejszy miesiąc to Lipiec, ze średnią temperaturą 7,9°C/46,2°F.
Lotnisko położone najbliżej: Sydney to Sydney (SYD) (8,35 km).

Zaplanuj podróż do: Australia