Al-Baha

13 gru 201914 gru 2019

2 osoby dorosłe - 1 pokój

Znajdź tanie noclegi w mieście Al-Baha na stronie Skyscanner hotele! Przeszukaj oferty setek hoteli i odkryj najlepsze okazje.

Skyscanner hotele to szybka, prosta a w dodatku zupełnie bezpłatna wyszukiwarka. Szukaj i porównuj ceny noclegów w tanich hotelach, hostelach, pensjonatach, apartamentach i hotelach luksusowych, by znaleźć odpowiadającą Ci ofertę. Po odnalezieniu najlepszego zakwaterowania, przeniesiemy Cię bezpośrednio na stronę hotelu lub dostawcy usług hotelowych, by sfinalizować rezerwację. Skyscanner nie pobiera żadnych dodatkowych opłat, dzięki czemu możesz mieć pewność, że płacisz najniższą możliwą cenę.

Sprawdź wybrane przez nas poniżej popularne hotele w mieście Al-Baha lub skorzystaj z okna wyszukiwania powyżej. Wpisz daty swojej podróży a my znajdziemy dla Ciebie tanie noclegi.

Najlepiej oceniane hotele w: Al-Baha

od 616 zł

Pytania i odpowiedzi

Najtańszym miesiącem na pobyt jest Grudzień; średnia cena noclegu to wówczas 182 zł. Najdroższy miesiąc na pobyt w: Al-Baha to Maj, ze średnią ceną 595 zł za dobę.
Średnia cena za nocleg w hotelu w miesiącu Grudzień w zeszłym roku wynosiła 257 zł za dobę. To 25% mniej niż średnia cena za dobę w wysokości 323 zł w ciągu poprzednich 12 miesięcy.
Lotnisko położone najbliżej: Al-Baha to Al-Baha (ABT) (34,92 km).

Zaplanuj podróż do: Arabia Saudyjska